Kto może uzyskać kredyt bez zaświadczeń?

Kto może uzyskać kredyt bez zaświadczeń?

28 maja 2011 Wyłączono przez Jack

W dzisiejszych czasach banki coraz chętniej idą swoim klientom na rękę i oferują różnego rodzaju udogodnienia związane z obsługa kredytów. Spora grupa stałych klientów, którzy od lat korzystają z usług większości banków, może liczyć na kredyt bez zaświadczeń nawet do kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie ma konieczności dopełniania żadnych formalności, a środki znajdują się na rachunku błyskawicznie i można z nich wygodnie korzystać.

Jak uzyskać kredyt bez zaświadczeń?

Większość banków takie oferty kieruje do swoich klientów różnymi środkami przekazu, ponieważ zależy im na zapoznaniu się z ofertą. Zawsze też można skorzystać z infolinii banku lub odwiedzić najbliższą placówkę. Obecnie bardzo popularne jest korzystanie z aplikacji mobilnych banków. W ten sposób również można złożyć wniosek o udzielenie kredytu bez zaświadczeń. Skorzystać również można z portali pośredniczących. Najczęściej bank podejmuje swoją decyzję weryfikując BIK wnioskodawcy i sprawdzając jego wpływy na rachunek. Nie ma więc konieczności potwierdzania dochodu przez pracodawcę, ponieważ bank sam doskonale wie, jakie wpływy osiąga.

Jakie są warunki udzielenia takiego kredytu?

Aby móc skorzystać z uproszczonej procedury wnioskowania o kredyt, najczęściej trzeba być obecnym klientem banku, który na rachunek otrzymuje co miesiąc całe wynagrodzenie. Każdy bank ma jednak swoje promocje i oferty i niektóre z nich stale proponują udzielenie kredytu tylko na dowód w wysokości kilku tysięcy złotych. Niekiedy konieczne jest przedstawienie zeznania podatkowego, zamiast zaświadczenia.