Kto może sprzedawać spółkę z.o.o?

12 marca 2015 Wyłączono przez Jack

Jeżeli chcesz rozpocząć prowadzenie działalności od ręki to nie musisz już przepływać przez morze papierów i formalności. Jest możliwość kupienia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Po wykupieniu można od razu wystawiać faktury oraz działać w wybranym przez siebie sektorze. Żeby znaleźć firmę, która specjalizuje się w tego typu sprzedaży wystarczy tylko poszukać w internecie, wszelkie dostępne informacje od razu wypisane są na stronach internetowych.

Zakup spółki jest legalny!

Zakup spółki z.o.o jest w pełni legalnym przedsięwzięciem, które może ułatwić pracę przyszłym przedsiębiorstwom w początkach swojej działalności. W zależności od firmy sprzedającej może różnić się wartość kapitału spółki i jej lokalizacja.

Sprawdź, czy spółki są „czyste”

Spółki, które są sprzedawane posiadają czystą kartotekę, więc wszystkie działania rozpoczęte po jej zakupie będą pierwszymi. Brak umów oraz historii jest ogromnym plusem. Spółki na sprzedaż są świeżymi tworami, które istnieją maksymalnie miesiąc. Sprzedaż spółek zoo to odpowiedź na skomplikowany system zakładania własnej działalności, dzięki temu wszyscy, którzy chcieliby w jeden dzień mieć możliwość zawierania umów lub wystawiania faktów mogą to zrobić. Podpisanie umowy sprzedaży u notariusza to zaledwie godzina.